Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.Plexi na motorku na novelmoto.cz

 

Pračka na řetěz na motorku KETTENMAX

 

Doprava zdarma při objednávce nad 2.500,- Kč

 

 

Doprava na oblečení MBW zdarma

 
Informace Firma » Historie a současnost

Vážení zákazníci,

firma NOVELmoto vznikla roku 2006 a naším záměrem bylo od počátku prodávat sortiment, který má co do činění s motocykly a motorkáři - tedy oblečení, helmy, výbavu jezdce, doplňky, příslušenství a náhradní díly pro motocykly. V letech 2006 - 2007 se specializujeme na internetový prodej, od roku 2008 přibyla do Hradce Králové naše první malá prodejna.

Od počátku spolupracujeme s největším německým výrobcem a distributorem motocyklových potřeb - firmou Detlev Louis Motorradvertriebsges, mbH. Díky tomu vám, našim zákazníkům, můžeme nabídnout ucelenou kolekci sortimentu pro motorkáře a motocykly.

Postupem času jsme začali navazovat spolupráci také s dalšími firmami - výrobci, dovozci a distributory. K naším nejvýznamějším dodavatelům patří česká firma MBW, která se zabývá výrobou a distribucí moto-oblečení stejné značky. Od roku 2009 jsme autorizovanými prodejci této značky pro Hradec Králové a okolí a od roku 2010 se řadíme mezi největší prodejce.

Do našeho stěžejního sortimentu patří také motocyklové helmy značky LS2. I pro tento produkt jsme od roku 2009 vaším autorizovaným prodejcem s plnou servisní a záruční podporou výhradního dovozce.

Naši novou prodejnu na Pražské třídě v Hradci Králové můžete navštívit od roku 2010. Na prodejní ploše více než 80m2 najdete široký sortiment motorkářského oblečení, helem, obuvi a dále zavazadel, příslušenství, doplňků, maziv a další. Rádi vás v prodejně přivítáme, nebojte se přijít i jen okouknout nový sortiment či probrat cokoliv vás zajímá.

V současné době se specializujeme především na nabídku motocyklového oblečení a helem. Tento sortiment je neustále obnovován a rozšiřován o nové položky. Naší prioritou je nabídnout vám kvalitní, pohodlné a bezpečné oblečení, helmy, boty a další produkty za co nejlepší ceny. S výběrem zboží vám vždy rádi pomůžeme.

V roce 2011 jsme získali spolupráci s několika novými dodavateli, díky nimž jsme zase o něco více schopni vám nabídnout ty nejlepší produkty za příznivé ceny.

Od roku 2012 se naše firma mění na společnost s ručením omezeným - NOVELmoto s.r.o. Pro vás, naše zákazníky, se nic nemění - snad jen kromě jiné hlavičky na faktuře či razítka na paragonu.

Každým rokem navazujeme spolupráci s novými výrobci, dovozci a distributory, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout co nejširší sortiment produktů za co nejlepší ceny. Aktuálně, začátkem roku 2015 máme v nabídce přes 4 tisíce položek zboží.

Těšíme se na setkání s vámi, ať již při osobní návštěvě v naší prodejně nebo po internetu.

vaše NOVELmoto.


email@novelmoto.cz