Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


NOVELmoto - motoshop Hradec Králové

Pražská tř. 113/47
500 04 Hradec Králové - Kukleny
(mapa - kudy k nám)
Tel.: 774 414 471
E-mail: email@novelmoto.cz


OTEVÍRACÍ DOBA
PONDĚLÍ: ZAVŘENO
ÚTERÝ: 10 - 17
STŘEDA: 10 - 17
ČTVRTEK: 10 - 17:30
PÁTEK: 10 - 17
SOBOTA: 9 - 11
NEDĚLE: ZAVŘENO


Plexi na motorku na novelmoto.cz

 

Pračka na řetěz na motorku KETTENMAX

 

Doprava zdarma při objednávce nad 2.500,- Kč

  

Doprava na oblečení MBW zdarma

 
Informace Firma » Historie a současnost

Vážení zákazníci,

firma NOVELmoto vznikla roku 2006 a naším záměrem bylo od počátku prodávat sortiment, který má co do činění s motocykly a motorkáři - tedy oblečení, helmy, výbavu jezdce, doplňky, příslušenství a náhradní díly pro motocykly. V letech 2006 - 2007 se specializujeme na internetový prodej, od roku 2008 přibyla do Hradce Králové naše první malá prodejna.

Od počátku spolupracujeme s největším německým výrobcem a distributorem motocyklových potřeb - firmou Detlev Louis Motorradvertriebsges, mbH. Díky tomu vám, našim zákazníkům, můžeme nabídnout ucelenou kolekci sortimentu pro motorkáře a motocykly.

Postupem času jsme začali navazovat spolupráci také s dalšími firmami - výrobci, dovozci a distributory. K naším nejvýznamějším dodavatelům patří česká firma MBW, která se zabývá výrobou a distribucí moto-oblečení stejné značky. Od roku 2009 jsme autorizovanými prodejci této značky pro Hradec Králové a okolí a od roku 2010 se řadíme mezi největší prodejce.

Do našeho stěžejního sortimentu patří také motocyklové helmy značky LS2. I pro tento produkt jsme od roku 2009 vaším autorizovaným prodejcem s plnou servisní a záruční podporou výhradního dovozce.

Naši novou prodejnu na Pražské třídě v Hradci Králové můžete navštívit od roku 2010. Na prodejní ploše více než 80m2 najdete široký sortiment motorkářského oblečení, helem, obuvi a dále zavazadel, příslušenství, doplňků, maziv a další. Rádi vás v prodejně přivítáme, nebojte se přijít i jen okouknout nový sortiment či probrat cokoliv vás zajímá.

V současné době se specializujeme především na nabídku motocyklového oblečení a helem. Tento sortiment je neustále obnovován a rozšiřován o nové položky. Naší prioritou je nabídnout vám kvalitní, pohodlné a bezpečné oblečení, helmy, boty a další produkty za co nejlepší ceny. S výběrem zboží vám vždy rádi pomůžeme.

V roce 2011 jsme získali spolupráci s několika novými dodavateli, díky nimž jsme zase o něco více schopni vám nabídnout ty nejlepší produkty za příznivé ceny.

Od roku 2012 se naše firma mění na společnost s ručením omezeným - NOVELmoto s.r.o. Pro vás, naše zákazníky, se nic nemění - snad jen kromě jiné hlavičky na faktuře či razítka na paragonu.

Každým rokem navazujeme spolupráci s novými výrobci, dovozci a distributory, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout co nejširší sortiment produktů za co nejlepší ceny. Aktuálně, začátkem roku 2015 máme v nabídce přes 4 tisíce položek zboží.

Těšíme se na setkání s vámi, ať již při osobní návštěvě v naší prodejně nebo po internetu.

vaše NOVELmoto.


email@novelmoto.cz